Pomožte nám vytvářet VZD

Na těchto stránkách pro vás připravujeme informace o dětech vyrůstajících v náhradní péči. Stránky mají sloužit české i slovenské odborné i laické veřejnosti.
Smyslem stránek je jednak poskytovat co nejvíce relevantních informací a materiálů, ale také umožňovat výměnu názorů a zkušeností. Chceme, aby stránky využívali lidé nejen u nás, ale také za Slovenska a abychom mohli vzájemně poznávat, co se děje a jak se mění systém péče o ohrožené děti v našich zemích.

Stránky se stále vytvářejí a nové materiálů přibývají. Aby vám stránky mohly co nejlépe sloužit, potřebujeme vaši pomoc. Budeme vděčni za vaši spolupráci, především za:

  • šíření odkazu na naše stránky. Prosíme, přepošlete tento mail dalším lidem, které by mohl zajímat. Budeme rádi, pokud umístíte odkaz http://www.vzd.cz na vaše stránky.
  • další materiály a informace ke zveřejnění. Pořádáte školení, seminář nebo jinou zajímavou akci? Vypracovala vaše organizace nějakou zprávu, výzkum nebo jinou publikaci? Dejte nám o tom vědět.
  • pomoc s překlady zahraničních materiálů. Chtěli bychom zpřístupnit co nejvíce informací také za zahraničí, zejména z okolních států. Pokud byste měli možnost něco přeložit z angličtiny, polštiny, němčiny či jiných jazyků, dejte nám vědět.
  • uvítáme také vaše komentáře a připomínky, které můžete psát přímo na stránky k jednotlivým materiálům nebo nám je poslat na vzd@vzd.cz

Těšíme se na spolupráci s vámi v zájmu všech dětí