Events
| Čt | ||
|---|---|---|
Právě probíhající výstava "Bavilo mě všecko" je intimní výpovědí pětice mladých lidí, kteří vyrostli v dětských domovech, kteří prostřednictvím svých obrazů a audionahrávek s rozhovory sdílejí své osobní příběhy. Výstava probíhá do 7. července v Domě U Kamenného zvonu v gotickém sklepení | ||


Poslední komentáře
12 let 48 týdnů zpět
12 let 49 týdnů zpět
12 let 50 týdnů zpět
13 let 22 hod zpět
13 let 6 dnů zpět
14 let 18 týdnů zpět
14 let 35 týdnů zpět
14 let 37 týdnů zpět
14 let 38 týdnů zpět
14 let 38 týdnů zpět